Про Компанію

 

 

Місія

   Ми є виробником і постачальником якісної та безпечної продукції.
   
   Ми відкриті для ринку, для клієнтів і постачальників, для наших споживачів.

   Ми сповідуємо принципи клієнтоорієнтованості та інноваційності - ми розвиваємо культуру порційного споживання, робимо продукти доступними в різних умовах, даємо можливість побачити більше і вибрати краще.

   Ми розвиваємо професіоналізм і компетентність нашого персоналу, розвиваємо системність наших процедур, для того щоб забезпечити наших Покупців і Партнерів максимальним рівнем сервісу і вигоди від співпраці з нами.

   Ми дотримуємося ділової етики - є надійною, обов'язковою, прогнозованою компанією і націлені на отримання взаємної вигоди.

 

Компанія сьогодні

   Компанія «Асканія-Пак» була заснована в 2002 році в складі Групи компаній «Асканія».
Сьогодні «Асканія-Пак» - Національна багатопрофільна компанія, яка працює:

  • на ринку порційних продуктів одноразового споживання і витратних матеріалів для порційного споживання;
  • а також на ринку пакувальних і витратних матеріалів для компаній легкої, харчової промисловості і поліграфічних підприємств.

   Ми є Лідерами, новаторами ринку порційних продуктів одноразового споживання; а також великим трейдером з найбільш широким асортиментом на ринку гнучких пакувальних матеріалів.

 

Історія


Порційні продукти харчування:

   Історія «Асканія-Пак» почалася 28 жовтня 2002 року з виходу на ринок порційних продуктів харчування України як фасувальника сипучих продуктів.

   Ми переконані, що тільки комплексне задоволення потреб ринку в порційній упаковці виведе компанію в лідери. Досліджуючи ринок і розвиваючи культуру споживання порційних продуктів на національному ринку, ми постійно виводимо все нові типи упаковки.

   «Асканія-Пак» сьогодні - лідер на ринку України з виробництва порційних продуктів харчування. Компанія, що надає комплексне обслуговування клієнтів продуктами харчування в порційній упаковці типу стік, квадрат для сипучої продукції, стік, діп, сашет - для пастоподібної. Більше 50 позицій в стандартному асортименті. Система менеджменту компанії заснована на впроваджених міжнародних стандартах ISO 22000, ISO 9001, соціальної відповідальності та принципах НАССР. Результативність цієї інтегрованої системи підтверджується щорічними зовнішніми незалежними аудитами на відповідність вимогам таких міжнародних компаній як McDonalds 'Ukraine, Kraft Foods Ukraine, METRO C & C (TM "Rioba")

  «Асканія- Пак » успішно пройшла аудит за схемою сертифікації FSSC 22000

 

Фотогалерея

 

 

⇑ Наверх
⇓ Вниз